- Pakiet
1000
Mini łyżeczka degustacyjna z przezroczystego CPLA o długości 10 cm. Idealne sztućce do serwowania i degustowania małych porcji w sposób praktyczny i zrównoważony, doskonałe do cateringu, na wydarzenia, do food trucków oraz degustacji. Szczególnie polecana do deserów, musów, jogurtów, lodów, kremów, sosów, degustacji słodkich i wytrawnych oraz małych porcji podawanych w kubeczkach lub kieliszkach.
Ver más artículos de:
Poprawa zrównoważonego rozwoju w prosty sposób dla Twojej firmy? Tak! Liczy się każdy szczegół, a łyżeczki są istotnym elementem w doświadczeniu kulinarnym klientów. Łyżeczki z kwasu polimlekowego stanowią zrównoważoną innowację w Twojej firmie, łącząc funkcjonalność z odpowiedzialnością za środowisko. Idealne dokawy, deserów lub małych porcji, łyżeczki te są nie tylko praktyczne, ale także pokazują zaangażowanie w ochronę środowiska, zwiększając świadomość marki wśród świadomych konsumentów.
PLA, materiał pochodzący z zasobów odnawialnych, takich jak skrobia kukurydziana, jest podstawą tych ekologicznych łyżeczek. Ten bioplastik jest znany ze swojej biodegradowalności i mniejszego wpływu na środowisko w porównaniu z tradycyjnymi tworzywami sztucznymi. Wybór PLA do produkcji łyżeczek do herbaty nie tylko odzwierciedla etyczną i zrównoważoną decyzję, ale także zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość usług dla klientów.
Jakie są kluczowe zalety łyżeczek PLA w Twoim zakładzie?
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Ten produkt jest kompostowalny. Po wyrzuceniu do pojemnika na odpady organiczne, a także w kontrolowanych warunkach w kompostowniach przemysłowych, są one przetwarzane na kompost, zamykając w ten sposób zrównoważony cykl.
Nadaje się do stosowania w lodówce lub zamrażarce, ponieważ nasz produkt jest doskonale odporny na niskie temperatury, nie stając się kruchym i nie ulegając degradacji.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 10cm |
| Design | Mini |
| Materiał | CPLA |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat |
EN 12875-2:2001 Kontaktu z żywnością UNE-EN 12875-1:2005 |
| Kształt | Wklęsły |
| Zamrażanie | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 2,00g |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 10,00 cm |
| Domowa zmywarka | Nie |
| Mikrofalówka | Nie |
| Wielokrotnego użytku | Nie |
| Rodzaj | |
| Maksymalna temperatura użytkowania | 50ºC |
| Minimalna temperatura użytkowania | -18ºC |
| Cena za | 1000 |
640466-50-20
1.000 Jednostki
418, 72zł
0,419zł/Kompostowalny
W magazynie.
25użyć
11811-50-30
1.500 Jednostki
531, 17zł
0,354zł/Kompostowalny
W magazynie.