Prześcieradła z Gumką Plus TST PP 95x220cm Czarny (1 Sztuk)
Cena Dotyczy 1 Worków.
Akcesoria
Kup z
9766-1
1 Jednostki
8, 31zł
8,313zł/Spodnie
W magazynie.
Ver más artículos de:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 95x220cm |
| Design | Plus |
| Materiał | TNT PP (Włóknina) |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 95 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Długość | 220 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj |
Dla obu płci Odzież jednorazowa |
| Cena za | 1 |