- Pakiet
300
Zyskaj bezpieczne i wygodne zamknięcie dzięki naszej prostokątnej pokrywce kraft do pojemników o wymiarach 17,2x12 cm. Możesz zabrać swoje potrawy gdziekolwiek chcesz, zachowując ich jakość i świeżość na dłużej.
Połącz go z kompatybilnym opakowaniem w akcesoriach do produktów i ciesz się wszystkimi jego zaletami.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Odmień sposób, w jaki Twoi klienci delektują się Twoimi daniami dzięki naszym tekturowym pokryw kom do opakowań na wynos i dostawczych. Pokrywki te są nie tylko praktyczne i bezpieczne, ale ich solidna i wydajna konstrukcja zapewnia bezproblemowy transport, chroniąc żywność.
Wykonane z wysokiej jakości tektury, nasze wieczka są zrównoważonym i odpowiedzialnym rozwiązaniem. Materiał ten jest odnawialny, biodegradowalny i nadaje się do recyklingu, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska. Ponadto tektura zapewnia odpowiednią izolację, aby utrzymać temperaturę gorącej lub zimnej żywności.
Co sprawia, że nasze wieczka kartonowe są niezbędną opcją dla Twojej firmy?
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
Nadaje się do stosowania w lodówce lub zamrażarce, ponieważ nasz produkt jest doskonale odporny na niskie temperatury, nie stając się kruchym i nie ulegając degradacji.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 17,2x12x5,8cm |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 3,00 cm |
| Szerokość | 12,00 cm |
| Zamrażanie | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 17,20 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 300 |