Kategorie

Produkty

Aktywne filtry

Talerze Plastikowe

Plastikowe talerze są idealne do łatwego, wygodnego i szybkiego ubierania stołu. Ze względu na swój stan zastawy stołowej jednorazowego użytku, te Plastikowe talerze pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. W tym dziale przedstawiamy Państwu bardzo kompletny asortyment talerze jednorazowych, jak również płyt wielokrotnego użytku. Talerze plastikowe są przezroczyste, białe, czarne, czerwone, różowe, liliowe i długie etiudy; pod wieloma różnymi materiałami, wzorami i formami.

 

Talerze Biodegradowalne

Talerze biodegradowalne są ekologicznym, zrównoważonym i efektywnym rozwiązaniem. Ekologiczne talerze jednorazowe, które znajdziesz w tej kategorii, pozwolą Ci zaprezentować Twój stół w elegancki sposób na imprezie, cateringu lub wydarzeniu, nie rezygnując z elegancji i wyrafinowania, ale dbając o środowisko.

Talerze Styropianowe Chinet, Talerze Bio z Trzciny Cukrowej, Talerze z Otręb Pszennych, Talerze Papierowe, Tacki z Liści Palmowych, Talerze Drewniane, Talerze Tektorowe i Imprezowe Talerze Kartonowe stanowią naszą szeroką ofertę naczyń ekologicznych, dzięki której możesz ozdobić swój stół.

Ciesz się naszymi naczyniami jednorazowymi na świeżym powietrzu, wśród przyjaciół lub na spotkaniu firmowym. Rzuć okiem na nasze talerze biodegradowalne i przekonaj się, że dbałość o środowisko, elegancja i przystępna cena nie muszą się wykluczać.

Miski Plastikowe

W naszym katalogu Misek Plastikowych znajdziesz wiele modeli misek. Idealne do kremów, deserów i przekąsek. Te Miski Jednorazowe mogą zaspokoić każdą potrzebę, dlatego stworzyliśmy nawet Kwadratowe Miski Plastikowe, Miski Styropianowe, Plastikowe Miski na Sałatki, Miski Plastikowe do Degustacji a nawet Miski z przykryciem.

Miski Biodegradowalne

Ciesz się ciepłymi zupami, pysznymi kremami lub delikatnymi musami z naszymi Miskami Biodegradowalne, idealnymi, aby nadac swoim naczyniom odrobinę klasy bez szkody dla środowiska. Z Trzciny Cukrowej, Chinet lub Tekturowe, duży asortyment elastycznych misek, bardzo twardych i nie do zniszczenia.

Krótko mówiąc, od MonoUso oferujemy szeroką gamę różnych misek, które pomogą Ci zaprezentować wszystko, od przekąsek po pyszne desery. W hotelach, restauracjach i lokalach gastronomicznych na wynos, Miski sa najbardziej ekonomicznym i higienicznym substytutem tradycyjnego plastikowego talerza głębokiego.

Tacki Plastikowe

Plastikowe tacki są kluczowe do zorganizowania jakiegokolwiek wydarzenia, realizowania cateringu czy urczystości. Jak inaczej można serwować przystawki?

To higieniczna, pewna, praktyczna forma serwowania dań. Zaskocz swoich gości nienaganną prezentacją dzięki tym tackom! Różne wielkości, materiały, modele i wzory. Musisz tylko wybrać, co będzie najlepsze dla Twojego biznesu i będzie pasować do reszty naczyń.