Podobne produkty:
Pre-Cut Paper Tablecloth Red Checkers Vichy 40g 1,2x1,2m (300 Units)
The price is for a box of 300 Units.
Ver más artículos de:
Potrzebujesz obrusów na elegancką kolację lub niezobowiązującą imprezę? Nie ma problemu! Obrusy papierowe to uniwersalne i niedrogie rozwiązanie, które doskonale spełni wszystkie Twoje potrzeby.
Ale to nie wszystko, obrusy papierowe są również zrównoważone! Są wykonane z materiałów ulegających biodegradacji, zazwyczaj z masy drzewnej. Papier jest jednym z najczęstszych materiałów używanych do produkcji ekologicznych obrusów. Jest on pozyskiwany ze źródeł odnawialnych i ulega biodegradacji, co czyni te obrusy jedną z najbardziej ekologicznych opcji.
A Ty możesz zadać sobie pytanie, dlaczego powinienem zdecydować się na obrus papierowy dla mojej firmy hotelarskiej? Wśród jego zalet podkreślamy:
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1,2x1,2m |
| Design | Vichy |
| Materiał | Papier |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 120 cm |
| Gramatura | 40 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 120 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 400 |
4063-1
1 Jednostki
128, 70zł
128,700zł/Obrus
W magazynie.
70006-400
400 Jednostki
589, 43zł
1,474zł/Obrus
W magazynie.
12857-300
300 Jednostki
658, 76zł
2,196zł/Obrus
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi