- ostatnie jednostki
Wieczko Plastikowe Zamykanyme Białe do kubków PS Ø8,1cm (100 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 100 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Czy kiedykolwiek przypadkowo rozlałeś swój ulubiony napój, próbując przenieść go z jednego miejsca do drugiego? Starając się zapewnić maksymalną wygodę i bezpieczeństwo podczas serwowania napojów, oferujemy plastikowe pokrywki PS. Pokrywki te zostały zaprojektowane z myślą o dokładnym dopas owaniu i bezpiecznym uszczelnieniu, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się napojami w podróży bez obawy o nieprzyjemne rozlanie.
Polistyren, lepiej znany jako PS, stosowany w wieczka do kubków jest ekonomicznym i szeroko dostępnym materiałem na rynku. Oprócz sztywności i łatwości formowania, PS ma również właściwości izolacyjne, które pomagają utrzymać temperaturę zarówno zimnych, jak i ciepłych napojów.
Chcesz dowiedzieć się o nich więcej? Opowiemy Ci o nich wszystko.
Przygotuj się na beztroskie doświadczenie z naszymi zamykanymi pokrywkami do kubków! Te pomysłowe pokrywki są idealnym rozwiązaniem, aby utrzymać napoje w chłodzie i bezpieczeństwie przez cały czas. Dzięki ich zdolności do hermetycznego zamykania szklanek, klienci będą mogli cieszyć się każdym łykiem, wiedząc, że smak i świeżość pozostaną nienaruszone.
Mechanizm wielokrotnego zamykania jest prawdziwym cudem: weź łyk, zamknij pokrywkę i przechowuj na później, bez obawy o rozlanie lub wyciek. Niezależnie od tego, czy Twoi klienci są w podróży, w pracy czy gdziekolwiek indziej, te wszechstronne pokrywki dają Ci swobodę zabierania ich ulubionych napojów w dowolne miejsce.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø8,1cm |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 230 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 8,1 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 100 |