- Pakiet
- ostatnie jednostki
300
Pokrywka Plastikowe Przezroczyste Talerz Square PET 230mm (300 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 300 Sztuk.
6 Worków po 25 Sztuk w Skrzyni.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 23x23cm |
| Design | Square |
| Materiał | PET |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Szerokość | 23 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 23 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 300 |