- ostatnie jednostki
Pokrywka Plastikowe PET 38x27,4cm (1 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków 1 Sztuk.
Akcesoria
Kup z
4617-100
100 Jednostki
21, 19€
0,212€/Woreczki
W magazynie.
Ver más artículos de:
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | +30cm |
| Materiał | PET |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 27,40 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 38 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1 |