- ostatnie jednostki
Pokrywka Plastikowe PET 18x13cm (5 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków 5 Sztuk.
Kup z
20użyć
10531-15-6
90 Jednostki
85, 37€
0,949€/Pojemnik
W magazynie.
Ver más artículos de:
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał | PET |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 18 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 5 |