Wieczko Plastikowe Przezroczyste rPET do pojemnika 710 i 940ml.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Nasze plastikowe pokrywki PET, zaprojektowane specjalnie do żywności zimnej lub przechowywanej w temperaturze otoczenia, poprawiają wrażenia klientów podczas zakupów na wynos i dostaw. Pokrywki te są idealnym rozwiązaniem do sałatek, deserów i nieogrzewanych potraw, zachowując świeżość i smak bez ryzyka deformacji termicznej. Ich konstrukcja zapewnia skuteczne uszczelnienie, zapobiegając rozlaniu i utrzymując integralność naczyń podczas transportu.
Wykonane z tworzywa PET pokrywki są bezpiecznym i praktycznym rozwiązaniem. Chociaż nie nadają się do wysokich temperatur, ich wytrzymałość i przejrzystość sprawiają, że są idealne do różnych zimnych i ciepłych potraw. Ponadto ich kompatybilność z pojemnikami, które można znaleźć w akcesoriach do produktów, zapewnia idealne dopasowanie.
Co sprawia, że nasze plastikowe pokrywki PET są najlepszym wyborem?
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał | rPET |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 23 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 50 |
11884-50
50 Jednostki
31, 64€
0,633€/Wieczko
W magazynie.
11879-50
50 Jednostki
-30% 14, 67€ Normalna cena 20,96 €
0,293€/Wieczko
W magazynie.