- ostatnie jednostki
Pokrywka do Kubka Onda Przezroczyste PET 100ml (25 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków 25 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 100ml |
| Materiał | PET |
| Używa | Degustacja i koktajl |
| Całkowita Pojemność | 100ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Okrągły |
| Szerokość | 6,6 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 6,6 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 25 |