- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Pojemniki z Plombą Plastikowe PET Wieczko Płaskie 355ml (100 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 100 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 355 ml |
| Design | Fly |
| Materiał | PET |
| Całkowita Pojemność | 355 ml |
| Wysokość | |
| Szerokość | 12,4 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 14 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 100 |
8595-25
25 Jednostki
-35% 10, 11€ Normalna cena 15,55 €
0,404€/Pojemnik
W magazynie.
8605-25
25 Jednostki
-35% 25, 22€ Normalna cena 38,80 €
1,009€/Pojemnik
W magazynie.