- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Pojemniki Styropianowe MenuBox 3 C. Dzielone Białe 240x235mm (100 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 100 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 24x23,5cm |
| Materiał | FOAM/EPS |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 23,50 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 24 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 100 |
12916-50
50 Jednostki
25, 84€
0,517€/Pojemnik
W magazynie.
6113-50
50 Jednostki
-30% 35, 07€ Normalna cena 50,10 €
0,701€/Pojemnik
W magazynie.