- Pakiet
- ostatnie jednostki
200
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Pojemniki Styropianowe MenuBox 3 C. Białe 240x235mm (200 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 200 Sztuk.
2 Worków po 100 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 24x23,5cm |
| Materiał | FOAM/EPS |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 23,50 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 24 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 200 |
12916-50-4
200 Jednostki
353, 79zł
1,769zł/Pojemnik
W magazynie.
6113-50-5
250 Jednostki
-25% 642, 92zł Normalna cena 857,23 zł
2,572zł/Pojemnik
W magazynie.