- Pakiet
125użyć
320
125użyć
Pojemnik z PP do mikrofalówki z dwiema przegrodami to rozwiązanie, którego potrzebuje każda firma oferująca jedzenie na wynos. Dzięki niemu można serwować kompletne menu w czysty i uporządkowany sposób, bez mieszania się smaków potraw.
Pokrywka nie wchodzi w skład zestawu. Znajdź kompatybilną pokrywkę w akcesoriach do produktu i ciesz się wszystkimi zaletami, jakie oferuje ta mieszanka.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że pojemnik i akcesorium po prostu do siebie nie pasowały? Frustracja jest prawdziwa. Właśnie dlatego, mimo że to opakowanie nie zawiera pokrywki, uprościliśmy ten proces. W sekcji akcesoriów produktu znajdziesz pokrywkę zaprojektowaną specjalnie tak, aby idealnie pasowała do tego pojemnika.
Odkryj praktyczność naszych pojemników z tworzywa PP, starannie zaprojektowanych, aby sprostać potrzebom biznesów, w których usługi take away i delivery są kluczowe. Zastanawiasz się, jak te pojemniki mogą usprawnić Twoją codzienną pracę? Pozwalają dostarczyć potrawy do klientów w idealnym stanie, jak świeżo przygotowane, łącząc funkcjonalność, wytrzymałość i estetyczną prezentację.
Co sprawia, że tworzywo PP, z którego wykonane są te pojemniki, jest tak wyjątkowe? Jego wysoka odporność termiczna i praktyczność umożliwiają bezpieczne i efektywne przechowywanie oraz transport. Dodatkowo nadają się do użycia w mikrofalówce, co ułatwia szybkie i wygodne podgrzewanie potraw. Ich wszechstronność sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla szerokiej gamy dań – od potraw na ciepło po sałatki i dodatki.
Dlaczego warto wybrać nasze pojemniki z tworzywa PP? Już wyjaśniamy.
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1250ml 2C |
| Design | Prostokątny |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 1250ml |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Szerokość | 18,9 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 25,5 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 320 |
125użyć
12198-80-8
640 Jednostki
56, 64€
0,089€/350 ml
W magazynie.
125użyć
12201-40-12
480 Jednostki
86, 35€
0,180€/400 ml
W magazynie.
125użyć
12199-80-8
640 Jednostki
-12% 66, 16€ Normalna cena 75,18 €
0,103€/450 ml
W magazynie.
20użyć
23007-50-10
500 Jednostki
84, 87€
0,170€/500 ml
W magazynie.
125użyć
12202-40-12
480 Jednostki
83, 70€
0,174€/600 ml
W magazynie.
20użyć
23012-50-10
500 Jednostki
93, 48€
0,187€/750 ml
W magazynie.
125użyć
12205-40-8
320 Jednostki
63, 87€
0,200€/800 ml
W magazynie.
20użyć
23014-50-10
500 Jednostki
109, 42€
0,219€/1000ml / 1L
W magazynie.
125użyć
12214-40-8
320 Jednostki
91, 81€
0,287€/1050ml 2C
W magazynie.
125użyć
12210-40-8
320 Jednostki
91, 81€
0,287€/1050 ml
W magazynie.
125użyć
12217-40-8
320 Jednostki
91, 81€
0,287€/1250ml 3C
W magazynie.
125użyć
12215-40-8
320 Jednostki
91, 81€
0,287€/1250ml 2C
W magazynie.
125użyć
12211-40-8
320 Jednostki
91, 81€
0,287€/1250 ml
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi