- Pakiet
- sale
50użyć
500
50użyć
Przezroczysty plastikowy pojemnik o pojemności 1.000 ml wykonany z polipropylenu, idealny do przechowywania i transportu wszelkiego rodzaju produktów.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
Nadaje się do stosowania w lodówce lub zamrażarce, ponieważ nasz produkt jest doskonale odporny na niskie temperatury, nie stając się kruchym i nie ulegając degradacji.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
Opis: Przezroczysty plastikowy słoik wykonany z polipropylenu o pojemności 1.000 ml.
Pojemność: 1.000 ml.
Kolor: Przezroczysty.
Materiał: Polipropylen.
Wymiary:
Długość: 17,4cm.
Szerokość: 11,5cm.
Wysokość: 8cm.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 17,6x12,4x7cm |
| Design | Prostokątny |
| Materiał | PP |
| Całkowita Pojemność | 1000ml |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 11,5 cm |
| Zamrażanie | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 17,4 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 500 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi