- Pakiet
- ostatnie jednostki
1000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Podkładki wykonany z papieru w kolorze Żółty m o wymiarach 30x40cm.
Cena dotyczy skrzynki 1.000 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
Opis: Pojedynczy obrus o wymiarach 30x40cm, wykonany z Żółty papieru. (które można wykorzystać do indywidualnego obrusu).
Zastosowanie: Obrusy te są używane zarówno podczas nieformalnych spotkań i posiłków rodzinnych, jak i w restauracjach, kawiarniach, barach i hotelach. To wyjątkowy sposób na nadanie indywidualnego charakteru stołu, stworzenie eleganckiej i kolorowej atmosfery, a także zachowanie higieny i estetyki lokalu, bez plamienia stołu.
Kolor: Żółty.
Materiał: Papier.
Wymiary: 30x40 cm
Gramatura: 40 g/m²
Prezentacja: Skrzynki 1.000 Sztuk. 2 Pakiet 500 Sztuk.
| Kolor | Żółty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 30x40cm |
| Design | Color |
| Materiał | Papier |
| Szerokość | 1,20 m |
| Biodegradowalny | Tak |
| Gramatura | 40 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 40 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 1000 |
4243-500-2
1.000 Jednostki
53, 11€
0,053€/Podk
W magazynie.
70011-500-2
1.000 Jednostki
52, 43€
0,052€/Podk
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi