- Pakiet
- Eco
2500
Podobne produkty:
Podkładki na Stół Papierowe 30x40cm Kraft "Cachemir" 50g (2500 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 2500 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Potrzebujesz obrusów na elegancką kolację lub niezobowiązującą imprezę? Nie ma problemu! Obrusy papierowe to uniwersalne i niedrogie rozwiązanie, które doskonale spełni wszystkie Twoje potrzeby.
Ale to nie wszystko, obrusy papierowe są również zrównoważone! Są wykonane z materiałów ulegających biodegradacji, zazwyczaj z masy drzewnej. Papier jest jednym z najczęstszych materiałów używanych do produkcji ekologicznych obrusów. Jest on pozyskiwany ze źródeł odnawialnych i ulega biodegradacji, co czyni te obrusy jedną z najbardziej ekologicznych opcji.
A Ty możesz zadać sobie pytanie, dlaczego powinienem zdecydować się na obrus papierowy dla mojej firmy hotelarskiej? Wśród jego zalet podkreślamy:
Niewielkich rozmiarów, są naprawdę przydatne, ponieważ pozwalają zaznaczyć przestrzeń każdego diner w swoim biznesie gastronomicznym, ale także chronić stół i jednocześnie służyć jako wsparcie lub ochrona dla innych przedmiotów podczas obsługi.
Inny sposób na uzupełnienie wystroju Twojego lokalu, ale przede wszystkim łatwy i wygodny.
| Kolor | Kaszmир |
|---|---|
| Środki Ogółem | 30x40cm |
| Design | Cachemire |
| Materiał | Papier ekologiczny |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 30 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 40 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 2500 |
9054-500-2
1.000 Jednostki
42, 80€
0,043€/Podk
W magazynie.
9055-500-2
1.000 Jednostki
42, 83€
0,043€/Podk
W magazynie.
8935-500-5
2.500 Jednostki
137, 67€
0,055€/Podk
W magazynie.
8939-500-5
2.500 Jednostki
127, 30€
0,051€/Podk
W magazynie.
70010-500-2
1.000 Jednostki
37, 88€
0,038€/Podk
W magazynie.