- Pakiet
2500
Podkładki Papierowe na Stół Czarne "Kaszmir" 30x40cm 50g.
Podkładki Papierowe na Stół Bordowe "Kaszmir" 30x40cm 45g/m².Akcesoria
Ver más artículos de:
Potrzebujesz obrusów na elegancką kolację lub niezobowiązującą imprezę? Nie ma problemu! Obrusy papierowe to uniwersalne i niedrogie rozwiązanie, które doskonale spełni wszystkie Twoje potrzeby.
Ale to nie wszystko, obrusy papierowe są również zrównoważone! Są wykonane z materiałów ulegających biodegradacji, zazwyczaj z masy drzewnej. Papier jest jednym z najczęstszych materiałów używanych do produkcji ekologicznych obrusów. Jest on pozyskiwany ze źródeł odnawialnych i ulega biodegradacji, co czyni te obrusy jedną z najbardziej ekologicznych opcji.
A Ty możesz zadać sobie pytanie, dlaczego powinienem zdecydować się na obrus papierowy dla mojej firmy hotelarskiej? Wśród jego zalet podkreślamy:
Niewielkich rozmiarów, są naprawdę przydatne, ponieważ pozwalają zaznaczyć przestrzeń każdego diner w swoim biznesie gastronomicznym, ale także chronić stół i jednocześnie służyć jako wsparcie lub ochrona dla innych przedmiotów podczas obsługi.
Inny sposób na uzupełnienie wystroju Twojego lokalu, ale przede wszystkim łatwy i wygodny.
| Kolor | Kaszmир |
|---|---|
| Środki Ogółem | 30x40cm |
| Design | Cachemire |
| Materiał | Papier |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 30 cm |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 40 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 2500 |
8935-500-5
2.500 Jednostki
137, 67€
0,055€/Podk
W Magazynie
70009-500-2
1.000 Jednostki
53, 11€
0,053€/Podk
W Magazynie
8932-500-5
2.500 Jednostki
143, 57€
0,057€/Podk
W Magazynie
8938-500-5
2.500 Jednostki
137, 67€
0,055€/Podk
W Magazynie
4342-500-2
1.000 Jednostki
53, 11€
0,053€/Podk
W Magazynie
4813-500-2
1.000 Jednostki
53, 11€
0,053€/Podk
W Magazynie