- ostatnie jednostki
Podkładka Papierowa pod Tort Czarny i Białe 23 cm.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Któż z nas nie próbował fantastycznego tortu urodzinowego z ulubionej piekarni? A czy zwróciliście kiedyś uwagę na bazę, na której została przygotowana? Tekturowe podstawy do tortów mają spełniać różne funkcje, nic w nich nie jest wykonane przypadkowo, jakkolwiek proste by się nie wydawały.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
Być może zastanawiasz się, dlaczego krążki kartonowe są tak praktyczną opcją do przygotowywania ciast i tortów? Te podstawy do tortów mają cienką laminację PET, co czyni je idealnym wyborem, ponieważ tworzą doskonałą barierę, która jest wystarczająco silna , aby wytrzymać wszystkie rodzaje żywności bez zmiękczenia kartonu lub utraty jego właściwości.
A gdy Twoi klienci skonsumują już Twoje ciastka, będą musieli jedynie wyrzucić je do kartonowego pojemnika do recyklingu, zapominając o myciu i oszczędzając czas i zasoby.
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø23cm |
| Design | Gold Round |
| Materiał | Kartonowe |
| Średnica | 23 cm |
| Kształt | Okrąg |
| Gramatura | 1.500 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Cena za | 100 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi