- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Servierteller zur ansprechenden Präsentation von Lebensmitteln silber 6x6x1cm fabriziert aus Polystyrol (PS).
Einheiten á 50 Stück.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Środki Ogółem | 6x6x1cm |
|---|---|
| Design | Catering |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 6 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 50 |
9312-20
20 Jednostki
-15% 37, 28zł Normalna cena 43,85 zł
1,864zł/Fingerfood
W magazynie.
9483-12
12 Jednostki
19, 36zł
1,614zł/Fingerfood
W magazynie.