Plastic Soap Dispenser ABS Smoked Chrome 1000ml (1 Unit)
Akcesoria
Ver más artículos de:
Czy chcesz, aby higiena była w zasięgu każdego w praktyczny sposób? Dozowniki mydła są odpowiedzią. Urządzenia te nie tylko ułatwiają wydajną i skuteczną higienę rąk, dzięki precyzyjnemu mechanizmowi dozowania za pomocą jednego prostego gestu. Korzystając z dozownika mydła, zapewniasz równomierną dystrybucję i odpowiednią ilość potrzebnego mydła, unikając marnotrawstwa i gwarantując optymalne czyszczenie rąk.
Porozmawiajmy teraz o materiale produkcyjnym: ABS. Co czyni go wyjątkowym? Jest odporny na uderzenia i niekorzystne warunki, idealny do środowisk o dużym natężeniu ruchu. Ponadto jego gładka powierzchnia ułatwia czyszczenie. Dlaczego więc wybierać inny materiał?
Opowiemy teraz o głównych cechach tych dozowników mydła:
| Kolor | Szarość |
|---|---|
| Środki Ogółem | 15,2x11,7cm |
| Materiał | ABS |
| Otwór | 12 cm |
| Używa | Higiena |
| Całkowita Pojemność | 1000 ml / 1 l |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 10 cm |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Chemikalia |
| Zakres | Pochromovaný |
| Cena za | 1 |