- Pakiet
- ostatnie jednostki
125użyć
4
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Plastic Serving Cones with Serving Cone Holder Clear 75ml 18x26cm (20 Kits)
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 18x26cm |
| Design | Ultra czysty |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 75ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Przedłużony |
| Szerokość | 18 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 26 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 4 |
10017-1-15
15 Jednostki
703, 80zł
46,920zł/Tacka
W magazynie.
10011-1-2
2 Jednostki
245, 51zł
122,755zł/Tacka
W magazynie.