- ostatnie jednostki
Plastic Lid for Tasting Bowl PS "Pagoda" Big Clear PET 1750ml (6 Units)
The price is for a bag of 6 Units.
Akcesoria
Kup z
4412-25
25 Jednostki
5, 77€
0,231€/Opakowania
W magazynie.
Ver más artículos de:
Nasze plastikowe pokrywki PET, zaprojektowane specjalnie do żywności zimnej lub przechowywanej w temperaturze otoczenia, poprawiają wrażenia klientów podczas zakupów na wynos i dostaw. Pokrywki te są idealnym rozwiązaniem do sałatek, deserów i nieogrzewanych potraw, zachowując świeżość i smak bez ryzyka deformacji termicznej. Ich konstrukcja zapewnia skuteczne uszczelnienie, zapobiegając rozlaniu i utrzymując integralność naczyń podczas transportu.
Wykonane z tworzywa PET pokrywki są bezpiecznym i praktycznym rozwiązaniem. Chociaż nie nadają się do wysokich temperatur, ich wytrzymałość i przejrzystość sprawiają, że są idealne do różnych zimnych i ciepłych potraw. Ponadto ich kompatybilność z pojemnikami, które można znaleźć w akcesoriach do produktów, zapewnia idealne dopasowanie.
Co sprawia, że nasze plastikowe pokrywki PET są najlepszym wyborem?
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1750 ml |
| Materiał | PET |
| Używa | Degustacja i koktajl |
| Całkowita Pojemność | 1750 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Okrągły |
| Szerokość | 23 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39235090 |
| Długość | 23 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 6 |