- Pakiet
1.200
Podobne produkty:
Transparentny Plastikowy Kubek do Kawy 80ml wykonany z Polistyrenu (PS), jednorazowego użytku. Idealny na każdą uroczystość.
Ver más artículos de:
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
Opis: Jednorazowy przezroczysty kubek z tworzywa sztucznego, wykonany z PS, do kawy espresso o pojemności 80ml. Idealny na każdą uroczystość lub przyjęcie.
Zastosowanie: Jednorazowy plastikowy kubek do gorących napojów z uchwytem, aby uniknąć poparzenia.
Pojemność: 80ml.
Kolor: Przezroczysty.
Pomiary:
Średnica górna: 6cm
Wysokość: 5,7cm
Odkryj na naszym Blogu przewodnik po kubkach jednorazowych i wielorazowych!
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 80 ml |
| Design | Catering |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 80 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Okrąg |
| Wysokość | 5,7 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1.200 |
125użyć
8174-50-18
900 Jednostki
174, 88€
0,194€/Fili
W magazynie.
125użyć
8176-50-18
900 Jednostki
163, 32€
0,181€/Fili
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi