- ostatnie jednostki
125użyć
Mini plastikowa miska wykonana z PS o pojemności 68 ml w kolorze białym. Będziesz mógł zaprezentować swoje kreacje w eleganckiej i oryginalnej misce.
Ver más artículos de:
Wejdź w fascynujący świat prezentacji kulinarnej z Mini miseczki PS. Te małe akcesoria nie tylko dodają wizualnego uroku każdemu wydarzeniu, ale także oferują wyjątkową funkcjonalność, która odmieni doświadczenia kulinarne Twoich gości.
Wykonane są z polistyrenu (PS) – materiału, który w niezwykły sposób łączy lekkość i wytrzymałość. Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, Mini miseczki PS doskonale sprawdzają się w wymagających warunkach gastronomii, zapewniając, że każda prezentacja będzie namacalnym dowodem jakości.
Co sprawia, że te miseczki są tak wyjątkowe? Oto ich najważniejsze cechy:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 9x5,5cm |
| Design | Free |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 68 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 9 cm |
| Wysokość | 9,50 cm |
| Szerokość | 9,50 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 6,80 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 25 |
125użyć
640429-50
50 Jednostki
55, 56zł
1,111zł/Fingerfood
W Magazynie
125użyć
640428-50
50 Jednostki
55, 56zł
1,111zł/Fingerfood
W Magazynie
125użyć
640427-50
50 Jednostki
55, 56zł
1,111zł/Fingerfood
W Magazynie