- Pakiet
- ostatnie jednostki
5000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Papier pergaminowy z nadrukiem, biały i czerwony. Niewątpliwie najlepszy sposób na zaprezentowanie wszelkiego rodzaju żywności w czysty i atrakcyjny sposób. A co najlepsze, bez plam z oleju i tłuszczu!
Ver más artículos de:
Wciąż nie wiesz, jak opakować swoje dania typu fast food lub zaprezentować swoje kosze i tace w oryginalny sposób? W Monouso mamy idealne owijania z papieru tłuszczoodpornego, które zapewnią klientom wrażenia, na jakie zasługują. Idealne rozwiązanie do prezentacji i pakowania wszystkich rodzajów żywności. Pożegnaj się z tłustym jedzeniem!
Papier tłuszczoodporny, z którego wykonane są nasze opakowania, to papier całkowicie bezpieczny dla żywności, który jest doskonale odporny na oleje i tłuszcze. Jest również wystarczająco porowaty, aby umożliwić wydostawanie się pary, dzięki czemu jedzenie zawsze zachowuje pożądaną konsystencję.
Więc już wiesz! Papierowe opakowania to najlepsze rozwiązanie dla firm oferujących jedzenie na wynos lub restauracji serwujących hamburgery i hot dogi. Nie pozwól im się wymknąć i stań się ulubionym miejscem swoich klientów:
Znak PEFC poświadcza, że nasz produkt pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i z kontrolowanych źródeł, przyczyniając się tym samym do zrównoważonego rozwoju środowiska.
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 30x30cm |
| Materiał | Papier odporny na tłuszcz |
| Używa | Piekarnia |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Wysokość | 0,10 cm |
| Szerokość | 30,00 cm |
| Certyfikat PEFC | TAK |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 30,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Papier |
| Cena za | 5000 |
12732-1000-3
3.000 Jednostki
182, 88€
0,061€/Papier
W magazynie.
12731-1000-3
3.000 Jednostki
182, 88€
0,061€/Papier
W magazynie.