- Pakiet
- ostatnie jednostki
200
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Paper Take-out Container "American" Natural 19,7x14x6,4cm (450 Units)
The price is for a box of 450 Units. 18 packs of 25 Units.
Ver más artículos de:
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1980 ml |
| Design | TakeAway |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Na Wynos |
| Całkowita Pojemność | 1980 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 6,4 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 19,7 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Długość podstawy | 11,3 cm |
| Cena za | 200 |
12796-25
25 Jednostki
68, 93zł
2,757zł/Pude
W magazynie.
12796-25-8
200 Jednostki
440, 98zł
2,205zł/Pude
W magazynie.
12371-25-8
200 Jednostki
529, 64zł
2,648zł/Pude
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi