- Pakiet
- ostatnie jednostki
160
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Pudełko kartonowe na żywność na wynos, 19,7x14x9cm, o pojemności 2880ml.
Cena dotyczy pudełka zawierającego 200 sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 2880 ml |
| Design | TakeAway |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Na Wynos |
| Całkowita Pojemność | 2880 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 19,7 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Długość podstawy | 11,3 cm |
| Cena za | 160 |
12371-25-8
200 Jednostki
123, 81€
0,619€/Pude
W magazynie.
12796-25-8
200 Jednostki
103, 09€
0,515€/Pude
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi