- Plastic Free
- sale
Opakowania Kartonowe Kraft na Wraps 60x50x120mm (25 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 25 Sztuk
Kup z
4402-25
25 Jednostki
7, 92€
0,317€/Pude
W magazynie.
Ver más artículos de:
Niekwestionowani królowie jedzenia poza domem: kto nie spieszył się więcej niż raz i nie uciekł się do pysznej i praktycznej kanapki lub w rapa, aby wyjść z pośpiechu? Cóż, teraz zdradzamy tajemnicę sukcesu. Nasze opakowania są dla nich idealne, od najprostszych po najbardziej solidne i wyszukane, z każdym rodzajem składników. Jego konstrukcja sprawia, że idealnie się dopasowuje i zachowuje każdy składnik dokładnie w miejscu, w którym można się nim cieszyć.
Na ciepło czy na zimno? Niezależnie od tego, co preferuje Twój klient, nasze kartony na kanapki, sandwicze i wrapy są kluczem do utrzymania świeżości chrupiącego chleba i świeżych składników.
Tektura, fundamentalna podstawa naszych opakowań, jest czymś więcej niż tylko materiałem. Wykonana z włókien pochodzących z lasów certyfikowanych pod kątem odpowiedzialnego zarządzania ich zasobami, nasza tektura nie tylko gwarantuje wytrzymałość i praktyczność, ale także odzwierciedla nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój.
To bardzo proste - podawaj swoje produkty w tych wygodnych pojemnikach, a Twoi klienci będą mogli je wziąć i skonsumować na miejscu lub zabrać ze sobą, aby cieszyć się nimi później. Nie tylko to, ale możesz ich również użyć w swojej usłudze dostawy.
A czekaj, jest jeszcze więcej zalet tych pojemników zaprojektowanych dla Twojej wygody. Pozwól nam o nich opowiedzieć:
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 6x5x1,2cm |
| Design | mmm! |
| Materiał | Kartonowe |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Gramatura | 250 g/m² |
| Długość | 6 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 25 |