- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Obrus z Nitkany 1,2x1,2m z wzorem "Mandala" w kolorze Białym i Krem.
Ver más artículos de:
Chcesz zaimponować swoim gościom eleganckim stołem bez konieczności wydawania fortuny na każdą usługę? Obrusy Novotex to idealne i bardzo wytrzymałe rozwiązanie, aby uniknąć wszelkiego rodzaju wypadków!
Wykonane z włókien polipropylenowych i specjalnych żywic, obrusy te mają wygląd i fakturę tkaniny, ale z odpornością i trwałością, która pozwala im wytrzymać każdy rodzaj okazji, imprezy lub wydarzenia.
Ale na tym zalety się nie kończą. Porozmawiamy o nich?
| Kolor | Beżowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1,2x1,2m |
| Design | Mandala |
| Materiał | TNT PP (Włóknina) |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 1,20 m |
| Gramatura | 50 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 500,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 150 |
9137-150
150 Jednostki
640, 42zł
4,269zł/Obrus
W magazynie.
9149-150
150 Jednostki
640, 42zł
4,269zł/Obrus
W magazynie.
12687-100
100 Jednostki
567, 21zł
5,672zł/Obrus
W magazynie.