- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Obrus w Rolce Włóknina Novotex Pistacja 1x50m (1 Sztuk)
Cena Dotyczy 1 Sztuk.
Ver más artículos de:
W wielu barach i kawiarniach często konieczna jest zmiana układu stolików, aby pomóc naszym klientom w utrzymaniu komfortu podczas zabawy. W takich przypadkach dostępność różnych rozmiarów obrusów może być kluczowa.
Na szczęście mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasze obrusy TNT na rolce pozwalają na przycięcie ich do rozmiaru zgodnie z tym, czego potrzebujesz dla każdego stołu. To nie tylko poprawia wydajność obsługi i zmniejsza ilość odpadów, ale także ułatwia przygotowanie serwisu.
| Kolor | Pistacjowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1x50m |
| Design | Color |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 100 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 50 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 1 |
11699-150
150 Jednostki
396, 20zł
2,641zł/Obrus
W magazynie.
9121-1
1 Jednostki
82, 35zł
82,345zł/Bie
W magazynie.
9160-500
500 Jednostki
225, 20zł
0,450zł/Podk
W magazynie.
5253-1
1 Jednostki
136, 38zł
136,382zł/Obrus
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi