Podobne produkty:
Obrus w Rolce TNT Plus Brązowe 0,40x45m 60g P30cm (1 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 1 Sztuk.
Ver más artículos de:
Czy chcesz nadać swojemu stołowi dodatkowy akcent stylu i elegancji bez konieczności całkowitego przykrywania go obrusem? W takim razie bieżnik TNT jest właśnie tym, czego szukasz!
W połowie drogi między obrusem a podkładką, bieżnik stołowy jest długim, wąskim obrusem, który umieszcza się na środku stołu, nie przykrywając całkowicie jego powierzchni. Uniwersalny dodatek, który łączy w sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność, idealne dwa w jednym!
Chcesz wiedzieć, co sprawia, że bieżniki stołowe TNT są tak wyjątkowe? Te bieżniki stołowe wykonane są z włókniny, która nadaje im wyjątkową strukturę. Zamiast tkanego, składają się z włókien, które są przeplatane i łączone termicznie, tworząc materiał przypominający tkaninę.
Jakie są więc ich zalety? Podpowiadamy.
| Kolor | Brązowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 0,4x45m |
| Design | Kwiatowy |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 40 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 56031290 |
| Długość | 45 cm |
| Mikronaż | 15 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 1 |
12829-1
1 Jednostki
98, 08zł
98,077zł/Obrus
W magazynie.
12832-1
1 Jednostki
99, 50zł
99,498zł/Obrus
W magazynie.
12831-1
1 Jednostki
98, 08zł
98,077zł/Obrus
W magazynie.
12703-1
1 Jednostki
62, 14zł
62,140zł/Obrus
W magazynie.