- Pakiet
6
Podobne produkty:
Obrus w Rolce TNT Plus Białe 0,4x45m 60g P30cm (6 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 6 Sztuk.
Ver más artículos de:
Czy chcesz nadać swojemu stołowi dodatkowy akcent stylu i elegancji bez konieczności całkowitego przykrywania go obrusem? W takim razie bieżnik TNT jest właśnie tym, czego szukasz!
W połowie drogi między obrusem a podkładką, bieżnik stołowy jest długim, wąskim obrusem, który umieszcza się na środku stołu, nie przykrywając całkowicie jego powierzchni. Uniwersalny dodatek, który łączy w sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność, idealne dwa w jednym!
Chcesz wiedzieć, co sprawia, że bieżniki stołowe TNT są tak wyjątkowe? Te bieżniki stołowe wykonane są z włókniny, która nadaje im wyjątkową strukturę. Zamiast tkanego, składają się z włókien, które są przeplatane i łączone termicznie, tworząc materiał przypominający tkaninę.
Jakie są więc ich zalety? Podpowiadamy.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 0,4x50m |
| Design | Kwiatowy |
| Materiał | TNT PP (Włóknina) |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 0,4 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 60 g/m² |
| Intrastat | 56031290 |
| Długość | 5.000,00 cm |
| Mikronaż | 15 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 6 |
13225-150
150 Jednostki
702, 37zł
4,682zł/Obrus
W magazynie.
9154-150
150 Jednostki
745, 47zł
4,970zł/Obrus
W magazynie.
9165-150
150 Jednostki
745, 47zł
4,970zł/Obrus
W magazynie.
12689-150
150 Jednostki
556, 82zł
3,712zł/Obrus
W magazynie.
12685-150
150 Jednostki
821, 87zł
5,479zł/Obrus
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi