- Pakiet
- ostatnie jednostki
6
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Obrus w Rolce TNT Plus Beżowy 1x50m 60g (6 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 6 Sztuk.
Ver más artículos de:
W wielu barach i kawiarniach często konieczna jest zmiana układu stolików, aby pomóc naszym klientom w utrzymaniu komfortu podczas zabawy. W takich przypadkach dostępność różnych rozmiarów obrusów może być kluczowa.
Na szczęście mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasze obrusy TNT na rolce pozwalają na przycięcie ich do rozmiaru zgodnie z tym, czego potrzebujesz dla każdego stołu. To nie tylko poprawia wydajność obsługi i zmniejsza ilość odpadów, ale także ułatwia przygotowanie serwisu.
| Kolor | Beżowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1x50m |
| Design | Plus |
| Materiał | TNT PP (Włóknina) |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 100 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 56031290 |
| Długość | 5.000,00 cm |
| Mikronaż | 15 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 6 |
5254-1-6
6 Jednostki
654, 55zł
109,092zł/Obrus
W magazynie.
11743-1-6
6 Jednostki
654, 55zł
109,092zł/Obrus
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi