Obrus Novotex TNT w rolce Turkusowy 1,2x50m 55g P40 (1 Sztuk)
9133-1
1 Jednostki
50, 73€
50,725€/Obrus
W magazynie.
Obrus Novotex Niebieski w rolce 1,2x50m 55g P40.
Ver más artículos de:
W wielu barach i kawiarniach często konieczna jest zmiana układu stolików, aby pomóc naszym klientom w utrzymaniu komfortu podczas zabawy. W takich przypadkach dostępność różnych rozmiarów obrusów może być kluczowa.
Na szczęście mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasze obrusy TNT na rolce pozwalają na przycięcie ich do rozmiaru zgodnie z tym, czego potrzebujesz dla każdego stołu. To nie tylko poprawia wydajność obsługi i zmniejsza ilość odpadów, ale także ułatwia przygotowanie serwisu.
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1,2x50m |
| Design | Color |
| Materiał | TNT PP (Włóknina) |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 1,20 m |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 5.000,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 1 |
9133-1
1 Jednostki
50, 73€
50,725€/Obrus
W magazynie.
9128-1
1 Jednostki
42, 29€
42,287€/Obrus
W magazynie.
9936-1-6
6 Jednostki
243, 48€
40,580€/Obrus
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi