- ostatnie jednostki
Obrus Novotex Niebieski "Owoce Morza" w rolce 1,2x50m P40cm.
Ver más artículos de:
Chcesz zaimponować swoim gościom eleganckim stołem bez konieczności wydawania fortuny na każdą usługę? Obrusy Novotex to idealne i bardzo wytrzymałe rozwiązanie, aby uniknąć wszelkiego rodzaju wypadków!
Wykonane z włókien polipropylenowych i specjalnych żywic, obrusy te mają wygląd i fakturę tkaniny, ale z odpornością i trwałością, która pozwala im wytrzymać każdy rodzaj okazji, imprezy lub wydarzenia.
Ale na tym zalety się nie kończą. Porozmawiamy o nich?
W wielu barach i kawiarniach często konieczna jest zmiana układu stolików, aby pomóc naszym klientom w utrzymaniu komfortu podczas zabawy. W takich przypadkach dostępność różnych rozmiarów obrusów może być kluczowa.
Na szczęście mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasze obrusy TNT na rolce pozwalają na przycięcie ich do rozmiaru zgodnie z tym, czego potrzebujesz dla każdego stołu. To nie tylko poprawia wydajność obsługi i zmniejsza ilość odpadów, ale także ułatwia przygotowanie serwisu.
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1,2x50m |
| Design | Color |
| Materiał | TNT PP (Włóknina) |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 1,20 m |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 50 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 121 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 1 |
9914-1
1 Jednostki
-20% 202, 71zł Normalna cena 253,38 zł
202,706zł/Obrus
W magazynie.
9913-1
1 Jednostki
-20% 202, 71zł Normalna cena 253,38 zł
202,706zł/Obrus
W magazynie.
8867-1
1 Jednostki
161, 80zł
161,796zł/Obrus
W magazynie.
9915-1-6
6 Jednostki
-12% 1, 070.29zł Normalna cena 1,216.23 zł
178,381zł/Obrus
W magazynie.