- Pakiet
- ostatnie jednostki
6
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Obrus Papierowy w Rolce Niebieski 1x100m. 40g (6 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 6 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1x100m |
| Design | Color |
| Materiał | Papier |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 100 cm |
| Gramatura | 40 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 500,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 6 |
70001-1-6
6 Jednostki
172, 69€
28,782€/Obrus
W magazynie.
45006-1-6
6 Jednostki
117, 86€
19,643€/Obrus
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi