- ostatnie jednostki
Obrus Papierowy w Rolce Czarni 1,2x7m (1 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 1 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 12,2x8x5,5cm |
| Design | Color |
| Materiał | Papier |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 1,20 m |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 700,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 1 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi