- Pakiet
- ostatnie jednostki
6
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Obrus Papierowy w Rolce Bordeaux 1x100m. 40g (6 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 6 Sztuk.
Ver más artículos de:
Potrzebujesz obrusów na elegancką kolację lub niezobowiązującą imprezę? Nie ma problemu! Obrusy papierowe to uniwersalne i niedrogie rozwiązanie, które doskonale spełni wszystkie Twoje potrzeby.
Ale to nie wszystko, obrusy papierowe są również zrównoważone! Są wykonane z materiałów ulegających biodegradacji, zazwyczaj z masy drzewnej. Papier jest jednym z najczęstszych materiałów używanych do produkcji ekologicznych obrusów. Jest on pozyskiwany ze źródeł odnawialnych i ulega biodegradacji, co czyni te obrusy jedną z najbardziej ekologicznych opcji.
A Ty możesz zadać sobie pytanie, dlaczego powinienem zdecydować się na obrus papierowy dla mojej firmy hotelarskiej? Wśród jego zalet podkreślamy:
| Kolor | Bordowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1,2x5m |
| Design | Color |
| Materiał | Papier |
| Szerokość | 100 cm |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 10.000,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 6 |
8861-1-6
6 Jednostki
221, 64€
36,941€/Obrus
W magazynie.
8862-1-6
6 Jednostki
-10% 155, 42€ Normalna cena 172,69 €
25,904€/Obrus
W magazynie.
4343-1-6
6 Jednostki
172, 69€
28,782€/Obrus
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi