- Eco
- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Obrus Papierowy Dekoracje 1x1m Kraft "Drewniane" 40g (400 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 400 Sztuk.
Ver más artículos de:
Potrzebujesz obrusów na elegancką kolację lub niezobowiązującą imprezę? Nie ma problemu! Obrusy papierowe to uniwersalne i niedrogie rozwiązanie, które doskonale spełni wszystkie Twoje potrzeby.
Ale to nie wszystko, obrusy papierowe są również zrównoważone! Są wykonane z materiałów ulegających biodegradacji, zazwyczaj z masy drzewnej. Papier jest jednym z najczęstszych materiałów używanych do produkcji ekologicznych obrusów. Jest on pozyskiwany ze źródeł odnawialnych i ulega biodegradacji, co czyni te obrusy jedną z najbardziej ekologicznych opcji.
A Ty możesz zadać sobie pytanie, dlaczego powinienem zdecydować się na obrus papierowy dla mojej firmy hotelarskiej? Wśród jego zalet podkreślamy:
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1x1m |
| Design | Drewno |
| Materiał | Papier ekologiczny |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 100 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Gramatura | 40 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 100 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 400 |
8916-400
400 Jednostki
-25% 320, 87zł Normalna cena 427,83 zł
0,802zł/Obrus
W magazynie.
8903-400
400 Jednostki
392, 52zł
0,981zł/Obrus
W magazynie.
8881-480
480 Jednostki
-5% 356, 15zł Normalna cena 374,89 zł
0,742zł/Obrus
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi