- sale
Ver más artículos de:
Potrzebujesz obrusów na elegancką kolację lub niezobowiązującą imprezę? Nie ma problemu! Obrusy papierowe to uniwersalne i niedrogie rozwiązanie, które doskonale spełni wszystkie Twoje potrzeby.
Ale to nie wszystko, obrusy papierowe są również zrównoważone! Są wykonane z materiałów ulegających biodegradacji, zazwyczaj z masy drzewnej. Papier jest jednym z najczęstszych materiałów używanych do produkcji ekologicznych obrusów. Jest on pozyskiwany ze źródeł odnawialnych i ulega biodegradacji, co czyni te obrusy jedną z najbardziej ekologicznych opcji.
A Ty możesz zadać sobie pytanie, dlaczego powinienem zdecydować się na obrus papierowy dla mojej firmy hotelarskiej? Wśród jego zalet podkreślamy:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1x1m |
| Design | Czasy |
| Materiał | Papier |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 0,10 cm |
| Szerokość | 100,00 cm |
| Gramatura | 37 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 100,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 400 |
13199-400
400 Jednostki
-15% 86, 99€ Normalna cena 102,34 €
0,217€/Obrus
W magazynie.
13200-400
400 Jednostki
102, 34€
0,256€/Obrus
W magazynie.
8908-400
400 Jednostki
83, 64€
0,209€/Obrus
W magazynie.