- Eco
Podobne produkty:
Kup z
8903-400
400 Jednostki
392, 52zł
0,981zł/Obrus
W magazynie.
Ver más artículos de:
Potrzebujesz obrusów na elegancką kolację lub niezobowiązującą imprezę? Nie ma problemu! Obrusy papierowe to uniwersalne i niedrogie rozwiązanie, które doskonale spełni wszystkie Twoje potrzeby.
Ale to nie wszystko, obrusy papierowe są również zrównoważone! Są wykonane z materiałów ulegających biodegradacji, zazwyczaj z masy drzewnej. Papier jest jednym z najczęstszych materiałów używanych do produkcji ekologicznych obrusów. Jest on pozyskiwany ze źródeł odnawialnych i ulega biodegradacji, co czyni te obrusy jedną z najbardziej ekologicznych opcji.
A Ty możesz zadać sobie pytanie, dlaczego powinienem zdecydować się na obrus papierowy dla mojej firmy hotelarskiej? Wśród jego zalet podkreślamy:
| Kolor | Kaszmир |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1,2x1,2m |
| Design | Cachemire |
| Materiał | Papier ekologiczny |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 100 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Gramatura | 37 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 100 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 300 |
8916-400
400 Jednostki
-25% 320, 87zł Normalna cena 427,83 zł
0,802zł/Obrus
W magazynie.
8903-400
400 Jednostki
392, 52zł
0,981zł/Obrus
W magazynie.