- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Obrus Novotex Włóknina Czarni 120x120cm (150 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków po 150 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 120x120cm |
| Design | Color |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 120 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 120 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 150 |
9149-150
150 Jednostki
640, 42zł
4,269zł/Obrus
W magazynie.
9141-150
150 Jednostki
640, 42zł
4,269zł/Obrus
W magazynie.
9147-150
150 Jednostki
640, 42zł
4,269zł/Obrus
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi