- Pakiet
20użyć
500
20użyć
Nóż ze stali nierdzewnej o długości 17,7 cm. Idealny do wszystkich rodzajów renowacji, ma wysoki połysk i jest miękki w dotyku.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Produkt został zaprojektowany tak, aby zapewniać odporność na tłuszcze i oleje, zachowując swoją integralność i funkcjonalność nawet w kontakcie z tłustą żywnością. Idealny do stosowania w gastronomii, cateringu oraz w sektorze spożywczym.
Certyfikat potwierdzający brak substancji PFAS, zapewniający odpowiedzialną i przyjazną dla środowiska produkcję.
Możliwość mycia w zmywarce z zapewnieniem, że produkt wytrzyma w idealnym stanie minimalną ilość cykli mycia.
Pieczęć FSC jest gwarancją zrównoważonego rozwoju i zapewnia, że materiał, z którego wykonany jest ten produkt, pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, przyczyniając się tym samym do zrównoważonego rozwoju środowiska.
Opis: Nóż ze stali nierdzewnej o długości 17,7 cm. Jej błyszczące wykończenie i prosty design sprawiają, że jest najlepszym towarzyszem na każdą okazję.
Zastosowanie: Jest to bardzo praktyczny i wszechstronny produkt, odpowiedni do codziennego użytku i na specjalne okazje. Idealnie nadaje się między innymi do kolacji z przyjaciółmi, stołówek i usług cateringowych.
Materiał: Stal nierdzewna.
Wymiary: 17,7 cm.
| Kolor | Srebrny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 17,5 cm |
| Materiał | Stal Nierdzewna |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 0,50 cm |
| Szerokość | 1,50 cm |
| Certyfikat 1: FSC | TAK |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Tradycyjny piekarnik | Nie |
| Długość | 17,50 cm |
| Domowa zmywarka | Si |
| Mikrofalówka | Nie |
| Recyklingowi | Tak |
| Tłuszczoodporny | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Maksymalna temperatura użytkowania | 120ºC |
| Minimalna temperatura użytkowania | -18ºC |
| Cena za | 500 |