- Pakiet
- ostatnie jednostki
200
Miski W z Uchwytamira Biodegradowalny 500ml (200 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 200 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Idealne do wykorzystania na tysiąc i jeden sposobów, nasze miski z trzciny cukrowej są doskonałym, ekologicznym wyborem.
Podawaj zupy, kremy lub sosy zarówno na ciepło, jak i na zimno w naszych miseczkach z trzciny cukrowej bez zamieszania i obaw o zepsucie.
Wyobraź sobie, że możesz dostarczyć swoim klientom te pyszne domowe gulasze, które tak bardzo kochają, ale także zaskoczyć ich różnorodnością potraw, od pocieszającego ryżu, smacznego makaronu, po świeżą i kolorową sałatkę, zawsze z tym ekologicznym akcentem, który tak bardzo lubimy.
![]()
Trzcina cukrowa jest jednym z materiałów o najmniejszym wpływie na środowisko, jeśli chodzi o produkcję jednorazowej zastawy stołowej. Jak to możliwe? Cóż, miski z trzciny cukrowej są uzyskiwane z wytłoków z trzciny cukrowej, produktu otrzymywanego po przetworzeniu trzciny cukrowej. Po przetworzeniu tego naturalnego materiału uzyskuje się bioplastik zwany polietylenem roślinnym, który nie zanieczyszcza środowiska.
Oprócz zrównoważonego rozwoju, miski z trzciny cukrowej mają wiele innych zalet, opowiedzmy o nich!
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
Kto powiedział, że zrównoważony rozwój jest sprzeczny z designem? Seria Wasara, co dosłownie oznacza japońskie danie, została starannie stworzona przez znanego japońskiego projektanta i restauratora, Shinichiro Ogatę.
Po prostu zaprojektowany z organicznymi liniami, każdy produkt z tej serii został zaprojektowany tak, aby stworzyć subtelną i wyrafinowaną aurę na Twoim stole, która niewątpliwie nada inny charakter potrawom, które zdecydujesz się zaprezentować. Ponadto linia produktów Wasara jest wykonana w całości z materiałów całkowicie biodegradowalnych i kompostowalnych, dzięki czemu mogą być one utylizowane nawet w domowych systemach kompostowania.
W Monouso mamy tę kolekcję w całości. Seria Wasara składa się z okrągłych i kwadratowych talerzy, a także różnych tac, misek i kubków.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø12,9cm |
| Design | Wasara |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Degustacja i koktajl |
| Całkowita Pojemność | 500ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 12,9 cm |
| Kształt | Okrąg |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 200 |