- ostatnie jednostki
Pojemnik z trzciny cukrowej z wewnętrzną laminacją PLA, Ø21x6 cm, o pojemności 1000 ml. Idealny do transportu, pakowania i przechowywania gorących lub zimnych dań gotowych, doskonały do mokrych lub tłustych posiłków, ponieważ nie wchłania.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Idealne do wykorzystania na tysiąc i jeden sposobów, nasze miski z trzciny cukrowej są doskonałym, ekologicznym wyborem.
Podawaj zupy, kremy lub sosy zarówno na ciepło, jak i na zimno w naszych miseczkach z trzciny cukrowej bez zamieszania i obaw o zepsucie.
Wyobraź sobie, że możesz dostarczyć swoim klientom te pyszne domowe gulasze, które tak bardzo kochają, ale także zaskoczyć ich różnorodnością potraw, od pocieszającego ryżu, smacznego makaronu, po świeżą i kolorową sałatkę, zawsze z tym ekologicznym akcentem, który tak bardzo lubimy.
![]()
Trzcina cukrowa jest jednym z materiałów o najmniejszym wpływie na środowisko, jeśli chodzi o produkcję jednorazowej zastawy stołowej. Jak to możliwe? Cóż, miski z trzciny cukrowej są uzyskiwane z wytłoków z trzciny cukrowej, produktu otrzymywanego po przetworzeniu trzciny cukrowej. Po przetworzeniu tego naturalnego materiału uzyskuje się bioplastik zwany polietylenem roślinnym, który nie zanieczyszcza środowiska.
Oprócz zrównoważonego rozwoju, miski z trzciny cukrowej mają wiele innych zalet, opowiedzmy o nich!
Czy znasz zaawansowaną technologię laminowania PLA? To idealna ekologiczna alternatywa dla Twojej firmy oferującej jedzenie na wynos lub dostawy.
Czy wiesz, że nasza powłoka PLA wykracza poza zapobieganie wyciekom? Działa jak solidna osłona przed uszkodzeniami oraz skuteczna bariera przed pękaniem i mięknięciem. To idealne połączenie praktyczności i ekologicznego zaangażowania. Czy jesteś gotowy, aby stać się częścią tej eko-odpowiedzialnej ewolucji?
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø21cm |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Całkowita Pojemność | 1000 ml / 1 l |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 21 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 6 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 75 |
550902-75
75 Jednostki
27, 97€
0,373€/Miska
W magazynie.
4396-25
25 Jednostki
3, 19€
0,127€/Tacka
W magazynie.