- Pakiet
- ostatnie jednostki
2000
Produkt zastąpiony przez:
Ver más artículos de:
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 55 ml |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Całkowita Pojemność | 55 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 6 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 3 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 2000 |
13159-100-20
2.000 Jednostki
114, 28€
0,057€/Pojemnik
W magazynie.
11864-50-50
2.500 Jednostki
158, 05€
0,063€/Pojemnik
W magazynie.