- Pakiet
- ostatnie jednostki
1000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Trzciny Cukrowej Białe 55ml (1000 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 1.000 Sztuk. 20 Opakowań po 50 Sztuk.
Ver más artículos de:
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 55 ml |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 6 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 3 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 1000 |
11864-50-50
2.500 Jednostki
158, 05€
0,063€/Pojemnik
W magazynie.
13159-100-20
2.000 Jednostki
114, 28€
0,057€/Pojemnik
W magazynie.