- Pakiet
- ostatnie jednostki
20
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski PS Szkło Twardego Zielone 3500ml 28x28cm (20 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 20 Sztuk. 20 Worków po 1 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Zielony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 3500 ml |
| Design | Elegance |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 8,2 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 28 cm |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 20 |
125użyć
7822-3-10
30 Jednostki
261, 93zł
8,731zł/Miska
W magazynie.
11730-25-2
50 Jednostki
194, 05zł
3,881zł/Miska
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi